Infinity - Otomotiv Yedek Parça ve Servis Programı

Infinity, yedek parça, depo yönetimi, servis, hasar yönetimi, sigorta tedarik, toptan ve perakende parça satışı gibi faaliyetleri yapan tüm işletmelerin kullanabileceği tamamen sektörel bir programdır.

B2B, B2C ve pazaryerleri ile kolayca entegre olur. Stoklarınızı, siparişlerinizi tek bir yerden yönetebilmek için inanılmaz kolaylıklar sunar.

Otomotiv servis, yedek parça, işçilik, tamir, hasar, lastik sök-tak, lastik oteli, makina ikmal, atölye faaliyetlerinizi detaylı olarak yönetebilirsiniz.

Milyonlarca parçayı barkod, oem kod, tedarikçi kodu gibi seçeneklerde aramada, sınıflandırmada, depo yönetiminde sektör jargonlarıyla avantajlı olarak takip edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Servis Modülü

Teklif ve ekspertiz işlemi: Araca teklif verip veya ekspertiz işlemi yapabilir, yazdırabilir ve istenilirse kabul kartı oluşturulabilir.

Kabul İşlemi: Aracın ruhsat ve şikayetleri gibi bilgilerinin girildiği onarımın ilk aşamasıdır.

Açık Onarım: Kabul yapılmış araçlara yapılan işçilik ve takılan parçaların yönetildiği aşamadır.

Onarım ve Kapatma: Onarımın tamamlanma aşamasıdır. İstenilirse bakiye takibi yapılabilir veya fatura kesilebilir. 

Hasar: Hasar kaydı açabilir, sigorta ve evrak takiplerini program üzerinden yürütebilirsiniz.

Lastik: Lastik tanımı, saklama ve etiket yazdırma işlemlerini yönetebilirsiniz.

Raporlar: Servis detaylı faaliyet raporu, işçilik veya parça satış raporu, marka model bazında satış raporu gibi bir çok rapor alabilirsiniz. 

Stok ve Depo

Stok Kartları: Gelişmiş ürün kartı oluşturma, arama motoru yöntemi ile ürün arama, alternatif stok tanımı, çoklu fiyat girişi, barkod tanımı ve yazdırma, toplu kayıt veya ürün güncelleme.

Giriş/Çıkış: Faturalı alış, satış işlemlerini toplu veya tek tek yapabilir, e-dönüşüm ile birlikte tam uyumlu olarak gönderim ve alım yapılabilirsiniz.

Depo: İstediğiniz kadar depo tanımı yapıp, anlık depo durumu görebilir, depo sayımları ve depolar arası transfer yapabilirsiniz. Sayımları mobil veya programdan manuel girişle gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş: Alınan ve verilen sipariş oluşturabilir, bakiye (back-order) takibi yapabilirsiniz.

Raporlar: Envanter, satış, sayım, kar-zarar gibi bir çok rapor alabilir veya kendi raporunuzu kendiniz oluşturabilirsiniz.

Finans

Cari Kartlar: Carilerin müşteri, satıcı, personel, banka gibi veya sizin kendi belirleyeceğiniz başlıklar altında kayıt edildiği yerdir.

Tahsilat/Ödeme: Toplu veya tek tek yapılan tahsilatların, ödemelerin girildiği yerdir. İstenilirse makbuz oluşturulabilir. Banka ve kasa işlemlerini ayrı olarak takip edebilirsiniz.

Çek-senet: Alınan veya verilen çek, senet, mail order işlemlerini burada kayıt edebilir, tüm işlem hareketlerini (tahsilat, ciro, teminat,..) izleyebilirsiniz.

E-dönüşüm: E-fatura, E-arşiv, E-irsaliye, E-defter gibi E-dönüşüm hizmetlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz. İstediğiniz entegratör ile çalışabilme özgürlüğünüz olduğu gibi C1soft (kendi) entegratörlüğümüzün avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

Raporlar: Cari bakiye, tahsilat-ödeme listesi, Borç yaşlandırma, Ba/bs gibi bir çok rapor alabileceğiniz gibi kendi raporunuzu da oluşturabilirsiniz

Demo ve Detaylı Bilgi İçin Sizi Arayalım.


    Please prove you are human by selecting the car.

    Kampanya Bitimine Kalan Süre